Nishma's

חיפוש

טיסות לבנגקוק

בנגקוק היא עיר הבירה של תאילנד ואחד ממוקדי התיירות המרכזיים והפופולאריים ביותר במדינה.

מבין הנוחתים בה יש כאלה שישארו לטייל בעיר שוקקת החיים המהווה אטרקציה תיירותית בפני עצמה ויש שימשיכו הלאה ליעדים בתוך המדינה או מחוץ לה, מבלי לצאת מכתלי שדה התעופה.

מי שיבחרו כן לצאת משערי השדה ימצא את חווית הביקור בבנגקוק כשנויה במחלוקת – יש לעיר אוהבים או שונאים מושבעים אך מה שבטוח, איש לא נותר אדיש כלפיה.
גורדי שחקים חדישים לצד בניינים ישנים ומוזנחים, שלל שווקים, דוכנים וקניוני ענק, מסעדות, מוזיאונים ואינספור אטרקציות למשפחה כולה ובכל הרכב שהוא – בבנגקוק יש הכל מהכל  וגם אם לא תחפשו, סביר שתמצאו יותר מששיערתם.

הנוחתים בעיר יגיעו ככל הנראה לשדה התעופה הבינלאומי שאת שמו אפילו המקומיים מתקשים להגות. זהו שדה התעופה הגדול ביותר בתאילנד והוא קולט מדי יום מאות טיסות בינלאומיות לצד טיסות פנים כך שהוא תמיד סואן למדי ויש להתחשב בכך גם מבחינת התחבורה המגיעה אליו ויוצאת ממנו.

הטיסות לבנגקוק מישראל מבוצעות על ידי חברות תעופה רבות כך שאפשר למצוא טיסות בתדירות גבוהה למדי ובטווח מחירים רחב אשר מושפע בעיקר מהעונה בשנה בה תרצו להגיע אל היעד הנחשק והן מאורך הטיסה (מספר המקטעים – טיסה ישירה או טיסה עם עצירת ביניים אחת או יותר). מה שמשותף לטיסות כולן הוא שהן יוצאות משדה התעופה בן גוריון ונכון לעכשיו שדות התעופה הנוספים הפעילים בארץ אינם מציעים טיסות ליעד האקזוטי.

כדאי לקחת בחשבון שזמן הטיסה איננו קצר (לפחות 11 שעות) כך שאם אתם חפצים בטיסה ישירה תרכשו כרטיס טיסה המוצע על ידי החברה הלאומית אל-על. כרטיסים אלו אינם זולים בהשוואה לחלופות הכוללות עצירות ביניים (אחת או יותר) אותן מציעות חברות התעופה הזרות.
אם אתם מוכנים להתפשר על האופצייה השנייה, הקפידו לבחור מדינה הנמצאת יחסית "בדרך" לתאילנד, כיוון שחלק מהטיסות הכוללות עצירות ביניים מבצעות עיקוף גדול אשר מאריך את זמן הטיסה והופך אותה לעתים לארוך מאוד-מאוד.

מבחינת מחירי הכרטיסים, ככל שתקדימו להזמין את כרטיסי הטיסה תהנו ממחירים זולים יותר ומבצעים משתלמים. מחיר כרטיס טיסה ממוצע הוא 700-900 דולר אמריקאי כאשר בתקופות החמות המחיר יכול לקפוץ ל-1000 דולר ואף יותר. אם מצאתם דיל משתלם תוכלו לרכוש כרטיס טיסה הכולל עצירת ביניים גם ב-500 דולר. כן, גם בתקופה החמה.

 

חשוב לקחת בחשבון כאשר מזמינים טיסה לבנגקוק:

  • מחירי הטיסה עולים בתקופה שנחשבת בתאילנד "העונה החמה" והן בתקופת הקיץ הישראלי והחגים הגדולים (תשרי, חנוכה ופסח). אם אתם חפצים לבקר בתאילנד בחודשים אלו מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולא לחכות לדקה ה-90.
  • אם הזמנתם טיסה הכוללת עצירת ביניים ביעד כלשהו, בידקו כי אין צורך לעבור בין שדות תעופה. במידה ויש צורך לבצע זאת או אפילו לעבור טרמינל בתוך שדות התעופה הגדולים, וודאו כי יש לכך מספיק זמן והשאירו זמן עודף למקרה של עיכובים ותקלות שונות. חבל לפספס את טיסת ההמשך.
  • חלק מחברות התעופה מציעות חברות במועדון הלקוחות שלהן בחינם או בתשלום סמלי, מה שמאפשר לצבור נקודות אותן ניתן לממש עבור הטבות שונות.
    בדומה, גם חלק מכרטיסי האשראי מציעים צבירת נקודות טיסה, הטבות ופינוקים שונים בשדה התעופה.
  • עשו ביטוח לטיסה הכולל גם ביטולים ודחיות בשל נסיבות כאלה ואחרות ובידקו היטב את גובה ההשתתפות העצמית ואת המקרים בהם לא יתאפשר שינוי או החזר כלשהו.

 

דרכון

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם